Výstavba nízkoenergetických murovaných rodinných domov

Od apríla 2014 intenzívne spolupracujeme s našou partnerskou stavebnou firmou na výstavbe nízkoenergetických murovaných rodinných domov. Ponuka zahŕňa momentálne 12 typov domčekov. Kompletnú ponuku spolu s podrobnými informáciami a vhodnými stavebnými pozemkami si môžete pozrieť na nasledujúcom odkaze http://asterreality.sk/domy. Samozrejmosťou je možnosť dispozičných zmien podľa požiadaviek klienta.

V prípade záujmu zabezpečujeme plný servis, t.z. predaj terajšej nehnuteľnosti, zabezpečenie vhodného stavebného pozemku, výstavba nového domu, konzultácie ohľadom priebehu a podmienok výstavby a samozrejme služby ako ocenenie nehnuteľnosti, finančný servis, znalecký posudok a geodet.

Všetky informácie radi zodpovieme telefonicky alebo na osobnom stretnutí. Stačí vyplniť kontaktný formulár na našej stránke, zaslať e-mail na adresu info-ZVNC-asterreality.sk alebo zatelefonovať na číslo 0949 558 448.

 

Tešíme sa na Vás!

Novinky a aktuality
18. november 2019 Mikulášska súťaž                            ...
18. apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti