Odmena za tip

Niekto vo Vašom okolí plánuje predať alebo kupovať  nehnuteľnosť?

Dajte nám tip a staňte sa našim tipérom! Po zrealizovaní predaja alebo kúpy Vami odporúčanej nehnuteľnosti odmeníme Vás vo výške minimálne 200 EUR.

Priebeh spolupráce: 

1. KROK: TIP

Sprostredkujete nám kontakt na klienta ktorý má záujem o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Po dohode medzi klientom a našou spoločnosťou sa Vaša úloha skončila a Vy sa stávate tipérom daného obchodu.

2. KROK: PREDAJ/ KÚPA

Nasleduje samotný predaj, resp. kúpa nehnuteľnosti. Celý proces zabezpečuje naša kancelária od tvorby prezentácie až po popredajný servis. Vy nemáte žiadnu starosť. 

3. KROK: VYPLATENIE ODMENY

Po úspešnej realizácii predaja/ kúpy a úhrady provízii Vám vzniká nárok na odmenu za Váš tip. Výška odmeny je min. 200 EUR, avšak spravdiva sa pohybuje vo výške 10% z dohodnutej odmeny pre realitnú kanceláriu.

Novinky a aktuality
18. november 2019 Mikulášska súťaž                            ...
18. apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti