Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: POZEMOK, 683m2, MILOSLAVOV - ANNA MAJER

Cena:
72 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Miloslavov
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Plocha pozemku: 683 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:PK568

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, resp. rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami, v Miloslavove, pri Anna majeri. Plocha pozemku je 683 m2, rozmery sú 25x29 m a tvar je mierne nepravidelný, viď foto. Pozemok je rovinatý a oplotený z dvoch strán. Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta a leží na konci slepej uličky. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Orientácia pozemku je západ-východ.

Obec Miloslavov je dostupná po Vinohradníckej ulici priamo z Bratislavy, vzdialenosť od okraja Bratislavy je cca 6 km. Pre možnosť vlakového spojenia je najbližšia zastávka Nové košariská alebo Alžbetin dvor. V obci sa nachádza základná škola, ktorá postupne otvára aj triedy druhého stupňa, komunitné centrum, kde prebiehajú rôzne záujmové krúžky a činnosti, tanečná škola, fitness, knižnica, potraviny a ďalšie. 

Výhodou je budovanie napojenia na nový obchvat Bratislavy R7D4 na viacerých miestach neďaleko Miloslavova, čo do budúcna zaručuje bezproblémové dopravné napojenie a dostupnosť lokality. Z tohto dôvodu je predpoklad následného rastu cien v tejto oblasti a preto kúpu tohto pozemku môžeme považovať aj za zaujímavú investičnú príležitosť.

Cena pozemku vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 76 000 eur.

POSTAVÍME VÁM AJ DOM! POZRITE SI PONUKU DOMOV NA NAŠOM WEBE.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Prosím volajte našu Infolinku alebo nám napíšte e-mailViac ponúk nájdete na našom webe.

Maklér:

makler
Maklér:Peter Koller
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
18.apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti