Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: 5-IZBOVÝ DOM VO VIDIECKOM ŠTÝLE S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, BLAHOVÁ

Cena:
123 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Blahová
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 1350 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:KH113

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom vidieckeho rázu v obci Blahová, vhodný na bývanie aj podnikanie v jednom.

Dom sa nachádza na začiatku obce v smere od Lehníc. Je situovaný pri hlavnej komunikácii a dobre viditeľný, čo dáva predpoklad využiť ho aj na podnikateľský účel. Oblasť sa rýchlo rozvíja a vďaka blízkosti rôznych atrakcií prevažuje jej rekreačný charakter (Malý Dunaj, termálne kúpaliská v okolí, okruh Slovakiaring, ZOO Malkia park, x-bionic sphere v Šamoríne a mnohé ďalšie.

Stavba bola dostavaná a rekonštruovaná v rokoch 1972, 1988 a 2012, posledné väčšie úpravy boli robené minulý rok, išlo o izoláciu stavby. Obvodové murivo je tehla š: 45cm, bez zateplenia, strecha je valbová, krytina škridla (cca 6 ročná). V podkroví je jedna menšia obytná miestnosť cca 9m2 s loggiou. Na podlahách je väčšinou linoleum, jedna izba má staršie laminátové parkety, v jednej sú drevené parkety. Kúpeľňa je po rekonštrukcii, samostatná, so sprchovým kútom, WC je zvlášť. Okná sú drevené pôvodné. Kúrenie je ústredné s kotlom na tuhé palivo, kotol aj radiátory sú cca 6-ročné. Na ohrev teplej vody slúži bojler. 

Pri vstupe do domu je krytá terasa, ktorá poskytuje príjemné miesto na sedenie skoro celoročne. Dom (cca 11x20m) pozostáva zo predsiene, chodby, kuchynskej časti susediacej s veľkou samostatnou jedálňou, na ktorú nadväzuje spálňa orientovaná do dvora, ďalej samostatná veľká obývačka a spálňa orientované do ulice. Z chodby vstupujete do samostatného WC a do kúpeľne a menším schodiskom sa dostanete do podkrovnej izby s vlastnou loggiou. Kuchyňa, obývačka aj jedáleň sú plne zariadené (zariadenie je v cene), viď foto. Súčasťou domu je kotolňa. Ďalej na pozemku stojí samostatná garáž s 1 parkovacím miestom vnútri a ďalšie parkovanie je možné na ulici, minimálne pre 3 autá. Súčasťou budovy s garážou (cca 5x13m) sú ďalšie dve miestnosti na rôzne využitie, s menšou investíciou ako malé bývanie v prípade súžitia dvoch generácií. Za domom sa nachádza ešte prístavba využívaná v minulosti ako hospodárska budova (cca 5x10m), ktorej súčasťou je pivnica na uschovanie zeleniny či ovocia (cca 15m2). V prípade, že hľadáte aj priestor na pestovanie vlastných plodín či menší chov vlastných hospodárskych zvierat, táto ponuka má dispozície na splnenie všetkých vašich požiadaviek bez ďalších investícií. Navyše okolie domu je krásne záhradne upravené, zelená výsadba kríkov a stromov, chodníky aj živé ploty. Súčasťou oddychovej zóny je aj menšie jazierko. Nájdete tu teda všetko – dostatočne veľké bývanie aj možnosť realizácie vašich zámerov vidieckeho života či určitej formy podnikania.

Zastavaná plocha domu je 204 m2 vrátane terasy, podlahová plocha je cca 130 m2. Pozemok má 1350 m2. Aktuálny majiteľ ešte v cene domu zabezpečí nové chýbajúce oplotenie z dvoch strán. Dom je napojený na elektrinu, voda sa čerpá z vlastnej studne čerpadlom (v obci je vodovod a pri dome je príprava na napojenie), na polievanie slúži ďalšia studňa. Kanalizácia je riešená cez septik. V obci nie je plyn.

Blahová je menšia slovenská obec žijúca čulým spoločenským životom. Dostupné služby sú potraviny, pošta, slovenská materská škola. Ostatné služby vrátane zdravotného strediska, lekárne či základnej školy  sú zastúpené v neďalekej obci Lehnice. Vzdialenosť od Bratislavy je cca 40 km a 15 km od Dunajskej Stredy. Má autobusové spojenie do Šamorína, Dunajskej Stredy aj Bratislavy. Z neďalekej obce Lehnice - Kolónia premáva pravidelné vlakové spojenie Regiojet, trasa Bratislava - Komárno. Na viacerých miestach v okolí sa budujú privádzače na novobudovanú rýchlostnú komunikáciu R7 Bratislava-DS-NZ-LC, ktorej dokončenie je plánované na rok 2021. Výrazne uľahčí a zrýchli presun do Bratislavy. Tento dom je vhodný na okamžité užívanie bez nutnosti akýchkoľvek opráv či zásahov, stačí sa len nasťahovať. Mesačné náklady sú cca 150 eur. Jeho kúpu považujte zároveň aj za investíciu, nakoľko ceny nehnuteľností v okolí sa po dobudovaní cesty R7 jednoznačne budú posúvať smerom nahor. 

Cena ponúkaného domu vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 123.000 eur.

PRESTAVBY, KOMPLETNÉ REKONŠTRUKCIE BYTOV, DOKONČENIE HOLOBYTOV A HOLODOMOV NA KĽÚČ. Získajte zľavu až 20% a bývajte podľa Vašich predstáv! Navštívte stránku spoločnosti reBuilds alebo sa informujte priamo u makléra.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Prosím volajte našu Infolinku alebo nám napíšte e-mail. Viac ponúk nájdete na našom webe.

Maklér:

makler
Maklér:Katarína Blehová Horonyová
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
18.apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti