Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER Predaj: stav. pozemok, 1283m2, Veľký Biel

Cena:
87 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Veľký Biel
Kategória: Pozemky
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: pri pozemku
Plocha pozemku: 1283 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:HK102

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, resp. na výstavbu viacej rodinných domov, prípadne dvojdomu v obci Veľký Biel. Plocha pozemku je 1283 m2 a rozmery sú 22,5 m x 56 m. Pozemok je rovinatý a oplotený. Vedie k nemu betónová prístupová cesta a krátka uzavretá súkromná cesta, ktorá  bude dobudovaná po predaji pozemku za doplatok cca 15 000 - 20 000,- Eur. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Plynová prípojka, kanalizácia i vodovod budú dobudované vrámci budovania cesty. Orientácia pozemku je juhozápad.

Obec sa nachádza na území v blízkosti hlavných dopravných ťahov. Priamo v obci sa nachádza základná a materská škola, zdravotné stredisko, potraviny, obchody, reštaurácie či ďalší menší podnikatelia, železničná stanica Veľký Biel a niekoľko autobusových zastávok. Dialnica je vzdialená cca 3 km od obce.

Cena pozemku vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 87 500 eur.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Zavolajte na našu centrálnu linku alebo nám napíšte e-mail. Pre ďalšie ponuky navštívte náš web.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Henrieta Kisbenedeková
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
18.apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti