Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: stavebný pozemok 541m² - Hrubá Borša

Cena:
44 660,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Hrubá Borša
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 541 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:HK64

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Hrubej Borši.

Pozemok má výmeru 541 m² (rozmery cca 18m x 30m) a nachádza sa v tichej lokalite „Pri lesíku“, ktorá situovaná v novej východnej časti obce v tesnej blízkosti golfového areálu. Ide o prekrásne prostredie priam stvorené na relax a rodinné bývanie. Obec Hrubá Borša sa nachádza 7 km od Senca, je moderne sa rozvíjajúcou obcou, poskytuje všetok komfort pre obyvateľov, či už je to infraštruktúra alebo kultúrne vyžitie.

Lokalita je napojená na kompletné inžinierske siete (vodovod, plyn, elektrina, cesty, verejné osvetlenie, prístupové komunikácie, chodníky). Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrina, plyn, namiesto kanalizácie je septik.

Obec ponúka výbornú občiansku vybavenosť (obecný úrad, obchody, lekáreň, jazdecký areál, hotel s wellness a ďalšie) s ľahkou dostupnosťou do Bratislavy (auto, autobus, vlak). Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste. 

Ide o posledný voľný pozemok v lokalite, ktorý je pripravený na výstavbu rodinného domu (zastavanosť 25%), noví majitelia si môžu žiadať o stavebné povolenie ihneď.

Cena pozemku vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 44 660 eur.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Zavolajte na našu centrálnu linku alebo nám napíšte e-mail. Pre ďalšie ponuky navštívte náš web.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Henrieta Kisbenedeková
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
18.apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti