Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: pozemok na výstavbu rodinného domu

Cena:
73 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Jablonové
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 591 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:HK56

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný a slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové (centrum Bratislavy cca 29km, centrum Malaciek cca 16km). Pozemok je rovinatý s výmerou 591 m2, rozmery sú cca 24,2 m x 24,4 m. Pozemok sa nachádza v novej lokalite prístupnej z centra obce. Vedie k nemu betónová prístupová cesta a krátka zatiaľ nevybudovaná súkromná cesta, ktorá  je vo fáze projektovania a bude realizovaná na základe dohody vlastníkov pozemkov. S pozemkom sa predáva aj podiel na prístupovej ceste čo je už zahrnuté v kúpnej cene. Inžinierske siete (elektrina a voda) budú vybudované na jar 2019. Kanalizácia bude riešená formou žumpy.

Obec sa nachádza na území v blízkosti hlavných dopravných ťahov. Priamo v obci je dobrá občianska vybavenosť: potraviny, obchody, park, množstvo možností pre šport v prírode a relax.

Cena pozemku vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 73 000 eur.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Zavolajte na našu centrálnu linku alebo nám napíšte e-mail. Pre ďalšie ponuky navštívte náš web.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Henrieta Kisbenedeková
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
18. november 2019 Mikulášska súťaž                            ...
18. apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti