Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v Modre

Cena:
72 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Modra
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: na pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 1005 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:HK41

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj veľký, slnečný pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu len 6km od Pezinka a 27km od Bratislavy v meste  Modra. Výmera pozemku je 1005 m2 s rozmermi cca 31mx32m. Pozemok je rovinatý a nachádza sa na konci obce (smer Budmerice) v novej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov. Pozemok poskytuje krásny výhľad na Karpaty a na okolité vinice. 

K pozemku je prístup cez obecnú asfaltovú a krátku súkromnú kameňom vysypanú prístupovú cestu.  Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V blízkosti pozemku budú vybudované všetky inžinierske siete do 1-2 rokov, na ktoré sa bude možné napojiť. V prípade záujmu o skoršiu výstavbu je možné si zriadiť septik a studňu/vrt na vodu.

V prednej časti pozemku sa nachádza vedenie plynu (vysokotlak), momentálne s ochranným pásmom 20 m. Aktuálne sa má zabezpečiť vyjadrenie SPP o znížení ochranného pásma na 10 a menej metrov. Ďalším alternatívnym riešením je osadenie chráničky ponad potrubie, čím sa zníži ochranné pásmo.

Výhody: kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti rekreačných oblastí (Zochova Chata, Harmónia, Piesok), príroda, lokalita vhodná na aktívny relax.

Cena pozemku vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 72 500 eur.

Cena pozemku je v prípade záujmu o pozemok v aktuálnom stave, v prípade zníženia ochranného pásma od SPP/osadenia chráničky sa cena pozemku bude zvyšovať. Viac informácii Vám poskytneme na osobnej obhliadke.

POSTAVÍME VÁM AJ DOM! POZRITE SI NAŠU PONUKU DOMOV: http://asterreality.sk/domy.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Prosím volajte našu Infolinku 0949 558 448 (Po-Ne: od 9:00 do 20:00), alebo píšte na info-ZVNC-asterreality.sk.

Viac ponúk na http://asterreality.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Henrieta Kisbenedeková
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
02.07.2015 Hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu Aj...
27.05.2015 Hľadá sa realitný maklér / realitná maklérka...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality je prvý člen rodiny ASTER Group, ktorá bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Sme mladá firma, rastieme, rozširujeme sa a čo je podstatné – sme tu pre Vás.

Potrebujete kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Nájsť pozemok? Postaviť dom? Poradiť ohľadom nehnuteľností? Obráťte sa na nás!

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti