Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: POSLEDNÝ POZEMOK, 647M2, ZÁTIŠIE - SLOVENSKÝ GROB

Cena:
98 400,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský Grob
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Plocha pozemku: 647 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:KH95

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V ZÁTIŠÍ – pri Slovenskom Grobe. V tesnej blízkosti je chránená prírodná rezervácia stvorená na objavovanie idylických zákutí, šport či na romantické prechádzky. Na pozemku je zahájená výstavba rodinného domu. Plocha pozemku je 647 m2, rozmery sú cca26x28x16x28 m, tvar je lichobežníkový, viď foto. Pozemok je rovinatý. Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta a leží v uličke, ktorá je mimo hlavnej komunikácie a prístup na ňu využívajú len jej obyvatelia. Pozemok má všetky IS, teda vodu, elektrinu, plyn, spádovú kanalizáciu aj optický kábel. Orientácia pozemku je juhozápad-severovýchod.

V cene sú aj tri projekty úpravy záhrady od firmy Magic Gardens.

Súčasný stav: Základy z DT zaliate betónom, bez základovej dosky, na pozemku je už aj vodomerná šachta a skrinka na elektromer. V prípade záujmu kupujúceho je možné dom dokončiť do akéhokoľvek štádia – hrubá stavba, holodom, na kľúč. V takomto prípade sú ešte možné pomerne rozsiahle zmeny v projekte (strecha, vnútorná dispozícia), s výnimkou pôdorysu domu, ktorý musí ostať zachovaný.

Lokalita Zátišie je susediaca s Malým rajom, obe sú relatívne blízko hraníc Bratislavy. Vzdialenosť od okraja Bratislavy je cca 5 km, do Slovenského Grobu je to cca 1,5km a 5 km do Pezinka. Slovenský Grob disponuje rozsiahlou občianskou vybavenosťou vrátane materskej škôlky, základnej školy, banky, pošty a mnohých obchodov. Je známy usporiadavaním husacích hodov vo viacerých známych miestnych reštauračných zariadeniach. Výhodou je budúce napojenie na nový obchvat Bratislavy R7D4 neďaleko lokality, čo do budúcna zaručuje bezproblémové dopravné napojenie a lepšiu dostupnosť lokality. Z tohto dôvodu je predpoklad následného rastu cien v tejto oblasti a preto kúpu tohto pozemku môžeme považovať aj za zaujímavú investičnú príležitosť.

Cena pozemku v aktuálnom stave vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 98 400 eur.

Cena pozemku so základovou doskou vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 108 400 eur.

POSTAVÍME VÁM AJ DOM! POZRITE SI NAŠU PONUKU DOMOV: http://asterreality.sk/domy.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Prosím volajte našu Infolinku 0949 558 448 (Po-Ne: od 9:00 do 20:00), alebo píšte na info-ZVNC-asterreality.sk.

Viac ponúk na http://asterreality.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Katarína Blehová Horonyová
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
02.07.2015 Hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu Aj...
27.05.2015 Hľadá sa realitný maklér / realitná maklérka...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality je prvý člen rodiny ASTER Group, ktorá bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Sme mladá firma, rastieme, rozširujeme sa a čo je podstatné – sme tu pre Vás.

Potrebujete kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Nájsť pozemok? Postaviť dom? Poradiť ohľadom nehnuteľností? Obráťte sa na nás!

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti