Finančný servis

Pri kúpe nehnuteľnosti je najdôležitejšou otázkou financovanie. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe si málokto môže dovoliť kúpu bytu, domu či pozemku čisto z vlastných zdrojov.

Klienti si často ani neuvedomujú, že získať objektívny prehlaď nad ponukami rôznych bánk a sporiteľní je časovo náročné a zložité. Produkty a podmienky bánk sa neustále menie a bežný človek, ktorý kupuje nehnuteľnosť raz, možno dvakrát za celý život sa rýchlo stratí medzi ponukami a ani si neuvedomuje, čo všetko okrem úrokovej sadzby ovplyvňuje výslednú ponuku - mesačné splátky či celková hodnota hypotéky.

Nesprávny výber financovania Vám môže spôsobiť nemalú finančnú stratu, preto sa nenechajte nahovoriť na ponuku na prvý pohľad výhodnú. Nechajte si poradiť.

Spoločnosť ASTER Reality v spolupráci s Fincentrom ponúka v rámci full service aj riešenie otázky financovania, ktoré je šité na mieru.

Fincentrum je prvá a jediná sprostredkovateľská spoločnosť v ČR / SR, ktorá sprostredkovateľom a klientom poskytuje mnohorozmernú podporu vo všetkých fázach sprostredkovateľského procesu:

         .         prvý kontakt s klientom
         .         schôdzka s finančným odborníkom Fincentra
         .         analýza klientovej situácie
         .         návrh optimalizácie financií klienta softwarom FinMAX®
         .         administrácia zmlúv s inštitúciami
         .         usporiadanie zmlúv u klienta
         .         následná starostlivosť

Ponúkané služby v rámci full service starostlivosti ponúkame pre svojich klientov bezplatne.

Viac informácií získate od Vášho osobného makléra spoločnosti ASTER Reality.

Novinky a aktuality
18. november 2019 Mikulášska súťaž                            ...
18. apríl 2019 Krásne veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
12.04.2019 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov 2019 Veľkonočné sviatky tu máme o týždeň, preto...
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Naša hlavná činnosť sa počas rokov vyprofilovala hlavne na celkový servis okolo predaja rodinných domov a pozemkov. Na pozemky zabezpečujeme spolu s našou partnerskou projekčnou firmou projekty domov, ktoré ideálne sadnú na pozemok a zároveň dokonale vystihujú želanie klienta. Navrhnuté projekty pomáhame realizovať spolu s našou partnerskou stavebnou firmou. A aby sa kruh uzavrel, radi pomôžeme aj s predajom bytov alebo domov, z ktorých sa naši klienti sťahujú do nových.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti