Finančný servis

Pri kúpe nehnuteľnosti je najdôležitejšou otázkou financovanie. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe si málokto môže dovoliť kúpu bytu, domu či pozemku čisto z vlastných zdrojov.

Klienti si často ani neuvedomujú, že získať objektívny prehlaď nad ponukami rôznych bánk a sporiteľní je časovo náročné a zložité. Produkty a podmienky bánk sa neustále menie a bežný človek, ktorý kupuje nehnuteľnosť raz, možno dvakrát za celý život sa rýchlo stratí medzi ponukami a ani si neuvedomuje, čo všetko okrem úrokovej sadzby ovplyvňuje výslednú ponuku - mesačné splátky či celková hodnota hypotéky.

Nesprávny výber financovania Vám môže spôsobiť nemalú finančnú stratu, preto sa nenechajte nahovoriť na ponuku na prvý pohľad výhodnú. Nechajte si poradiť.

Spoločnosť ASTER Reality v spolupráci s Fincentrom ponúka v rámci full service aj riešenie otázky financovania, ktoré je šité na mieru.

Fincentrum je prvá a jediná sprostredkovateľská spoločnosť v ČR / SR, ktorá sprostredkovateľom a klientom poskytuje mnohorozmernú podporu vo všetkých fázach sprostredkovateľského procesu:

         .         prvý kontakt s klientom
         .         schôdzka s finančným odborníkom Fincentra
         .         analýza klientovej situácie
         .         návrh optimalizácie financií klienta softwarom FinMAX®
         .         administrácia zmlúv s inštitúciami
         .         usporiadanie zmlúv u klienta
         .         následná starostlivosť

Ponúkané služby v rámci full service starostlivosti ponúkame pre svojich klientov bezplatne.

Viac informácií získate od Vášho osobného makléra spoločnosti ASTER Reality.

Novinky a aktuality
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
02.07.2015 Hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu Aj...
27.05.2015 Hľadá sa realitný maklér / realitná maklérka...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality je prvý člen rodiny ASTER Group, ktorá bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Sme mladá firma, rastieme, rozširujeme sa a čo je podstatné – sme tu pre Vás.

Potrebujete kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Nájsť pozemok? Postaviť dom? Poradiť ohľadom nehnuteľností? Obráťte sa na nás!

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti