Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PRENÁJOM: POLYFUNKCIA/SÍDLO FIRMY, 257M2, BA-PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Cena:
2 200,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Popradská
Kategória: Komerčné priestory
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 10
Úžitková plocha: 257 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:KH90

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na prenájom nebytový priestor s vysokým potenciálom! Ide o prízemie 2.poschodového bytového domu, ktoré bolo využívané ako nebytový priestor. Priestor je k dispozícii v aktuálnom stave, čiže je možné využívať ho ako plnohodnotné sídlo firmy s viacerými možnosťami využitia - kancelárie/sklady/malá výroba. Ďalším vhodným účelom využitia by mohlo byť menšie súkromné zdravotnícke zariadenie, resp. ambulancie viacerých lekárov. Taktiež obchodné/servisné miesto, klientska pobočka atď.  

Priestor má podiel na zastavanom pozemku a je vo vlastníctve fyzických osôb. Parkovanie vo dvore je možné v pracovných dňoch 8.00-16.00hod, ďalšie možnosti parkovania sú na ulici. Do dvora je široký vjazd, čo umožňuje aj prístup pre nákladné auto s tovarom. Prístup je bezbariérový.

Konštrukcia budovy je liaty betón s tehlovými stenami, budova je zateplená, strecha plechová nová, okná sú plastové, podlahy betónové s kobercom. Kúrenie je ústredné s meračmi tepla. V priestore je aktuálne 10 miestností, 2x toalety + sprchový kút a malý kuchynský kút. Priečky sú všetky len dispozičné, priestor je na oporných stĺpoch a môže sa celý otvoriť. Je urobená príprava na internet v celom priestore, telefónne linky, kabeláž na alarm. Na budove je kamerový systém so záznamom. Okrem tohto priestoru je v dome 10 bytových jednotiek. 

Dispozíciu priestoru je možné po dohode s vlastníkmi zmeniť, náklady na takúto zmenu môžu do určitej miery spolufinancovať aj vlastníci.

Lokalita je zastavaná prevažne rodinnými domami, resp. polyfunkciou architektonicky zapadajúcou do okolia. Poskytuje bývanie pre 40.000 obyvateľov, čo predpokladá skutočne dostatočný potenciál klientov na podnikateľskú činnosť. 

V priložených obrázkoch nájdete:

1. Aktuálny stav s pôdorysom

2. Architektonické návrhy riešenia na bytové jednotky

3. Posledný pôdorys v rade je pôvodný stav pri výstavbe a nakoniec je tam aj zopár záberov na priestor v stave, pred vystavaním dispozičných priečok či iných zásahov. 

POZOR - MOŽNÝ AJ PREDAJ!!!

Cena priestoru pri prenájme vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 2200 €/mesiac + elektrina. Províziu neplatíte!

Cena priestoru pri predaji vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 190 000 €.

Vieme zabezpečiť aj prípadné stavebné práce, prerobenie/rekonštrukciu či dokončenie priestoru na kľúč.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Prosím volajte našu Infolinku 0949 558 448 (Po-Ne: od 9:00 do 20:00), alebo píšte na info-ZVNC-asterreality.sk. Viac ponúk na http://asterreality.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Katarína Blehová Horonyová
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
02.07.2015 Hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu Aj...
27.05.2015 Hľadá sa realitný maklér / realitná maklérka...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality je prvý člen rodiny ASTER Group, ktorá bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Sme mladá firma, rastieme, rozširujeme sa a čo je podstatné – sme tu pre Vás.

Potrebujete kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Nájsť pozemok? Postaviť dom? Poradiť ohľadom nehnuteľností? Obráťte sa na nás!

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti