Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

ASTER PREDAJ: AJ DVOJDOM! NADŠTANDARDNÝ POZEMOK V MALINOVE 784M2, ŠÍRKA 20M

Cena:
99 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Malinovo
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Plocha pozemku: 784 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:KH54

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ASTER Reality ponúka na predaj rozmerovo nadštandardný pozemok na výstavbu rodinného domu na začiatku Malinova, lokalita Tri vody. Posledný nezastavaný pozemok na ulici Vám garantuje znalosť lokality, jej charakter, architektúru, susedov a jediný stavebný ruch bude ten Váš. Pozemok je z dvoch strán už oplotený. Výmera pozemku je 784 m2 pričom šírka je 20m. Vjazd na pozemok má šírku 5,5m. Pozemok je rozlohou vhodný aj na umiestnenie dvojdomu. Zastavanosť je 40%. K dispozícii sú všetky inžinierske siete - elektrina, voda, plyn, kanalizácia a optický internet. Orientácia pozemku: juh - sever. Ulica je slepá, tichá, v obytnej zóne, užívajú ju len obyvatelia. Prístupová cesta je betónová. 

Obec Malinovo má kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane zdravotného strediska, základnej či strednej školy, športovísk, obchodov (Billa) aj reštaurácií. V obci vládne čulý spoločenský život a usporadúva sa veľa kultúrnych, spoločenských aj športových podujatí. Malinovo je tým pravým miestom na život v rodinnom dome na dedine a pritom na dosah od veľkomesta.

Tri vody Malinovo je jedinečný projekt rezidenčného bývania s výnimočným urbanistickým riešením, ktorého hlavnou dominantou je centrálna časť s parkom a jazerom. V polyfunkčnom objekte v centre lokality nájdu obyvatelia rôzne obchody, reštauráciu a kaviareň s výhľadom na jazero, či prevádzky drobných služieb, napr.
kaderníctva. Zásluhou krajinných architektov je komplex veľmi citlivo zasadený do okolitej prírody, nebudú však v ňom chýbať ani športoviská, súkromná detská škôlka, nákupné zariadenia a objekty pre občiansku vybavenosť. Projekt je od začiatku zameraný na komfort a vysokú kvalitu bývania. Tomu zodpovedá neštandardný tvar chodníkov a ciest, ktorý namiesto pravých uhlov využíva oblúky, optický internet, či veľký podiel okrasnej parkovej zelene.
Rezort pozostáva z rodinných domov a nízkopodlažných viladomov. 

Cena pozemku vrátane kvalitného realitného servisu ASTER Reality je 99 000 eur.

POSTAVÍME VÁM AJ DOM! POZRITE SI NAŠU PONUKU DOMOV: http://asterreality.sk/domy.

Radi s Vami pôjdeme na obhliadku. Prosím volajte našu Infolinku 0949 558 448 (Po-Ne: od 9:00 do 20:00), alebo píšte na info-ZVNC-asterreality.sk.

Viac ponúk na http://asterreality.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Katarína Blehová Horonyová
Telefón:0949558448
E-mail:info-ZVNC-asterreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
24.03.2016 Veselé veľkonočné sviatky! Vážení klienti a obchodní partneri, prajeme Vám príjemné...
06.08.2015 reBuilds, s.r.o. - nový člen ASTER Group, s.r.o. Spoločnosť reBuilds je...
04.08.2015 Aktualizovaná a rozšírená ponuka rodinných domov na...
02.07.2015 Hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu Aj...
27.05.2015 Hľadá sa realitný maklér / realitná maklérka...
V krátkosti o nás

Realitná kancelária ASTER Reality je prvý člen rodiny ASTER Group, ktorá bola založená na začiatku roka 2013. Za krátku dobu sme stihli zobchodovať desiatky nehnuteľností, uspokojiť požiadavky klientov a rozšíriť sa z “jednoosobovej eseročky” na stabilného a silného partnera nie len pri predaji či prenájme nehnuteľností, ale aj pri výstavbách a realizáciach investičných projektov.

Snažíme sa, aby názov našej spoločnosti bol synonymom výrazov “kvalita a profesionalita služieb“, „individuálne a citlivé prístupy k obchodným prípadom“, „dôvera a spokojnosť klientov a obchodných partnerov“.

Sme mladá firma, rastieme, rozširujeme sa a čo je podstatné – sme tu pre Vás.

Potrebujete kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť? Nájsť pozemok? Postaviť dom? Poradiť ohľadom nehnuteľností? Obráťte sa na nás!

Presvedčte sa o našej profesionalite a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Peter Koller
konateľ spoločnosti